جامعه جوانان متحد اسلامی تاکید کرد: گرچه خون پاک این سردار غیور بر زمین ریخته شد لیکن سلیمانی های ناشناخته بسیاری از فرزندان خمینی کبیر (ره) در سراسر دنیا وجود دارند که راه او و همرزمانش را ادامه داده و انتقام این خون به ناحق ریخته را بگیرند.   به گزارش حوزه احزاب خبرگزاری فارس،‌ […]

جامعه جوانان متحد اسلامی تاکید کرد: گرچه خون پاک این سردار غیور بر زمین ریخته شد لیکن سلیمانی های ناشناخته بسیاری از فرزندان خمینی کبیر (ره) در سراسر دنیا وجود دارند که راه او و همرزمانش را ادامه داده و انتقام این خون به ناحق ریخته را بگیرند.

 

به گزارش حوزه احزاب خبرگزاری فارس،‌ جامعه جوانان متحد اسلامی به مناسبت شهادت سپهبد قاسم سلیمانی پیام تسلیتی صادر کرد. متن پیام به شرح ذیل است:

بسم رب الشهداء و الصدیقین

انالله و انا الیه راجعون

مِنَ المُؤمِنینَ رِجالٌ صَدَقوا ما عاهَدُوا اللَّهَ عَلَیه فَمِنهُم مَن قَضیٰ نَحبَهُ وَمِنهُم مَن یَنتَظِر وَما بَدَّلوا تَبدیلًا

شهادت هنر مردان خداست و زندگی سردار مبارز و مقاوم اسلام حاج قاسم سلیمانی فرمانده سرافراز نیروی قدس سپاه پاسداران انقلاب اسلامی و همراهان وی و فرماندهان و رزمندگان حشدالشعبی برگرفته از این موضوع می باشد که ایستادگی و مقاومت در راه خدا و عمل در راه رضای او انتهایی جز شهادت نخواهد داشت.

براستی بر همه جوانان انقلابی و ولایی ملت عزیز ایران و کشورهای مسلمان منطقه و جهان اسلام فرض است تا با ادامه راه این شهید بزرگوار و پیروی از منویات رهبر عزیز انقلاب اسلامی، امام خامنه ای (مدظله العالی) به ایادی مزدور و شقی آمریکای جنایتکار بفهمانند که گرچه خون پاک این سردار غیور بر زمین ریخته شد لیکن سلیمانی های ناشناخته بسیاری از فرزندان خمینی کبیر (ره) در سراسر دنیا وجود دارند که راه او و همرزمانش را ادامه و انتقام این خون به ناحق ریخته وی را خواهند گرفت.

جامعه جوانان متحد اسلامی شهادت جانسوز و مظلومانه این مرد بزرگ مقاومت و ایستادگی را به پیشگاه حضرت بقیةالله ارواحنا فداه، مقام معظم رهبری حضرت آیت‌الله العظمی امام خامنه‌ای، همه امت اسلامی بویژه آحاد ملت شهید پرور ایران تبریک و تسلیت عرض نموده و از درگاه خداوند متعال، علو درجات را برای آن مجاهد فی سبیل‌الله مسالت دارد.

 

📚 منبع : خبرگزاری فارس