📊 درصد واکسیناسیون در کشورهای مختلف  💉 ارمنستا* : فقط ٠.۵ درصد واکسن زدن! 💉 استرالیا : ۷.۷ درصد! 💉 نیوزیلند : ۱٠ درصد! 💉 فرانسه : ۳٠ درصد! 💉 آلمان : ۳۹ درصد! 💉 ایتالیا : ۳۴ درصد! 💉 روسیه که به دنیا واکسن صادر میکنه : ۱۲ درصد! 💉 چین که به دنیا […]

📊 درصد واکسیناسیون در کشورهای مختلف 

💉 ارمنستا* : فقط ٠.۵ درصد واکسن زدن!

💉 استرالیا : ۷.۷ درصد!

💉 نیوزیلند : ۱٠ درصد!

💉 فرانسه : ۳٠ درصد!

💉 آلمان : ۳۹ درصد!

💉 ایتالیا : ۳۴ درصد!

💉 روسیه که به دنیا واکسن صادر میکنه : ۱۲ درصد!

💉 چین که به دنیا واکسن صادر میکنه : ۲٠ درصد!

💉 ترکیه : ۱۹ درصد!

💉 در آمریکا با هر روشی سعی کردند مردم رو به واکسیناسیون ترغیب کنند مثلاً آبجو رایگان ، سیب زمینی و همبرگر رایگان ، اسلحه‌ی رایگان و حتی تهدید به اخراج برای کسانی که واکسن نزدن ! با این حال فقط ۵٠ درصد مردم حاضر شدن واکسن بزنن!

💉 انگلیس هم مثل آمریکا فقط ۵٠ درصد مردمش رو واکسینه کرد با این حال نه تنها آمار کروناش کم نشده بلکه روز به روز در حال افزایشه. حتی بیشتر از زمان همه‌گیری کووید ۱۹ ! 

✔️ اونا به واکسن‌هاشون اعتماد ندارن ! فقط مردم ایران هستند که پول میدن و میرن ارمنستان تا به خودش واکسن تاریخ مصرف گذشته بزنن !!!

✍ منبع : b2n.ir/p67117


💢 گزارشی از  تلفات سنگین واکسن در اروپا : 

💢 مراکز تحقیقاتی اروپایی اعلام کردند ۱.۵ میلیون نفر تزریق کنندگان واکسن در قاره سبز به عوارض آن دچار شدند و بیشتر از ۱۵ هزار نفر هم جان خود را از دست دادند.

🔰 به گزارش تحریریه، تارنمای «Health Impact News » در گزارشی عنوان داشت که به تدریج عوارض واکسن کرونا در اتحادیه مشخص می‌شود.

💢 مؤسسه داده کاوی EudraVigilance که مرکز تجمیع آمار از کشورهای رسراسر اروپا به شمار می‌رود در گزارشی عنوان داشت که تا ۱۹ ژوئن ۲۰۲۱ میلیون‌ها نفر از شهروندان اروپایی انواع مختلف واکسن کرونا را تزریق کرده‌اند اما بیشتر از ۱.۵ میلیون نفر از آن ها بروز عوارض دارویی را گزارش کرده‌اند.

💢 بیشتر از نیمی از این افراد یعنی بیش از ۷۵۰ هزار نفر از دریافت کنندگان واکسن کووید ۱۹ در اروپا به عوارض جدی تزریق آن دچار شدند و  ۱۵۴۷۲ نفر از همین افراد جان خود را از دست دادند.

💢 مهمترین و بیشتر واکسن‌های مورد استفاده در اروپا مدرنا، فایزر، استرازنکا و جانسون-جانسون بوده است.

✔️ بخشی از آمار عوارض واکسن عبارتند از:

🔷 ۱۶۱۳۳ نفر اختلالات خونی و تنش در سیستم لنفاوی که به مرگ ۸۱ نفر منجر شد

🔷 ۱۲۶۰۰ نفر اختلال قلبی که منجر به مرگ ۹۶۴ نفر شد.

🔷 ۸۱۰۰ نفر دچار اختلال چشمی شدند و ۱۷ نفر از آن‌ها جان باختند

🔷 ۵۱ هزار نفر درگیر اختلالات گوارشی شدند و  ۳۴۸ نفر از آن‌ها جان باختند.

🔷 علاوه بر این ۳۲ نفر به خاطر اختلال در سیستم ایمنی، ۷۶۲ نفر بابت عفونت، ۸۸ نفر به دلی

ل اختلالات عضلانی، ۷۸۰ نفر هم به دلیل اختلالات عصبی، ۸۴۸ نفر به دلیل نارسائی تنفسی و ۲۸۹ نفر به دلیل اختلالات عروقی جان خود را از دست دادند.

✍ منبع :
https://www.tahririeh.com/news/10840