تظاهر به نداری و فقر مردم با شاخص های زیر همخوانی ندارد: – تقریبا به تعداد خانوارها خودرو در کشور هست و مردم استفاده می‌کنند. – با دو روز تعطیلی راه‌های کشور قفل می‌شود. – در مصرف لوازم آرایشی در جهان اول هستیم. میگن ایران بدبخترین کشوره ولی پنج میلیون نفر تو یک ساعت برای […]

تظاهر به نداری و فقر مردم با شاخص های زیر همخوانی ندارد:

– تقریبا به تعداد خانوارها خودرو در کشور هست و مردم استفاده می‌کنند.
– با دو روز تعطیلی راه‌های کشور قفل می‌شود.
– در مصرف لوازم آرایشی در جهان اول هستیم.

میگن ایران بدبخترین کشوره ولی پنج میلیون نفر تو یک ساعت برای چهار هزار خودرو ثبت نام می‌کنند یعنی تقریبا یک به هزار و سیصد شانس برنده شدن، یعنی مردم ایران روی هم، تو یه قرعه‌کشی میتونن شرکت بنز رو خریداری کنند.

میگن ایران در فقر دست و پا میزنه اما در نوروز امسال ۵۱ میلیون تردد در جاده‌های کشور ثبت شده که تنها کشور در منطقه و حتی جهان این رکورد مسافرت رو زده تقریبا به انداره کل اروپا تردد داشتیم، پنج میلیون نفر مسافرت از طریق دریایی و نیم میلیون نفر نیز مسافرت هوایی داشتن ،

میگن ایران درصد فلاکتش بالاست اما در یک ماه دسامبر ۲۰۲۱ بیش از هزار و چهارصد باب ملک تو ترکیه توسط ایرانی‌ها خریداری شده .

میگن ایرانی‌ها گرسنه هستن ولی در ماه سپتامبر نزدیک ۲۰۰ هزار نفر سفر به ترکیه داشتند.

امار جهانی فقر در ایران در سال ۱۳۸۶ به زیر ۸ دهم درصد رسید و این یعنی ایران جز ده کشور با کمترین میزان فقر در جهان در سال ۸۶ بوده است.

به گزارش انجمن بین‌المللی جراحی زیبایی (isips)در سال ۲۰۱۳ بیش از ۲۴ میلیون عمل جراحی در دنیا انجام شده است که ایران با بیش از ۲۰۰ هزار جراحی زیبایی جز ده کشور اول جهان می‌باشد یعنی ایران یک درصد جمعیت جهان رو داراست اما ۸ درصد عمل جراحی نسبت به جمعیت داشته .

همه مردم از نداری مینالن اما رتبه اول واردات غذای سگ تو منطقه غرب آسيا هستیم.

همه مردم ندارن اما وقتی از درب کلینیک‌های کاشت مو رد میشی انگار رفتی مکه دور خونه خدا همه با سر باند پیچی سفید هستند.

مردم ندارن ولی برای مرغ و روغن گرونتر میرن تو صف کیلومتری

ترافیک شهرها و کافه‌ها و رستوران‌های شهرها خود گویای وضعیت بد‌ مردم است.

در حال حاضر روزانه بیش از ۱۱۰ میلیون لیتر بنزین در پالایشگاه‌های کشور تولید می شود که بیشترین مصرف در ۲۸ اسفند در کل کشور بیش از ۱۰۴ میلیون لیتر مصرف شد، اما میانگین مصرف بنزین در کشور ۸۰ میلیون لیتر می‌باشد این یعنی مصرف بنزین ایران سه برابر مصرف پرجمعیت ترین کشور دنیا یعنی چین می‌باشد، چین با جمعیتی ۱.۵ میلیاردی ۴۵۰ میلیون لیتر بنزین مصرف می‌کند، اگر مصرف بنزین ایران رو تو دریاچه ارومیه بریزیم در عرض مدتی پر می‌شود، حالا مسافرت‌ها و مصرف بنزین ایران رو مقایسه کنید با سایر کشورها

ما بدبختیم ولی مصرف برقمون ۶ برابر میانگین جهانی

ما نداریم ولی مصرف گازمون با جمعیت ۸۰ میلیونی که بعضی جاها هنوز گاز ندارن ۶.۷ برابر میانگین جهانی و معادل ۱۲ تا کشور ثروتمند اروپایی گاز مصرف می‌کنیم.

اما در مصرف آب فاجعه هستیم و رکورد جهانی رو زدیم رتبه اول دنیا در مصرف آب شیرین نسبت به جمعیت اونم با خشکسالی شدید کشور، چین روزانه ۵۸۵ مصرفش آب داره ایران۱۹۵ امریکا با ۵۰ ایالت که هر ایالت اندازه ایرانه با اون بارندگی حدود ۴۰۰ میزان مصرف آب داره، در کشورهای توسعه یافته روزانه ۷۰ لیتر در شبانه روز ایران ۳۰۰ لیتر در روستاهای ایران تا ۴۵۰ لیتر مصرف

با همه این اوصاف مردم تصور میکنن ایران از یه کشور جنگ زده و قحطی زده بدتره و فکرشون توسط رسانه‌ها جادو شده اما واقعیت اینه که ایران با تمام مشکلاتش از نیمی از کشورهای دنیا وضعیت به مراتب بهتری داره، بنظر شما اینطور نیست؟!