فرمانده انتظامی استان کردستان از کشف ۹۰۰ دستگاه شوکر آمریکایی در پی اتفاقات اخیر در بانه خبر داد. سردار علی آزادی در گفت‌وگو با تسنیم ، از کشف ۹۰۰ دستگاه شوکر در پی اتفاقات اخیر در بانه خبر داد و اظهار داشت: بر اساس اطلاعات به‌دست‌آمده مبنی بر ورود یک محموله شوکر برقی از مرزهای […]

فرمانده انتظامی استان کردستان از کشف ۹۰۰ دستگاه شوکر آمریکایی در پی اتفاقات اخیر در بانه خبر داد.
سردار علی آزادی در گفت‌وگو با تسنیم ، از کشف ۹۰۰ دستگاه شوکر در پی اتفاقات اخیر در بانه خبر داد و اظهار داشت: بر اساس اطلاعات به‌دست‌آمده مبنی بر ورود یک محموله شوکر برقی از مرزهای غربی برای انتقال به استان‌های مرکزی کشور به‌منظور استفاده در اغتشاشات، موضوع در دستور کار مأموران پلیس اطلاعات و امنیت عمومی این شهرستان قرار گرفت.
آزادی با بیان اینکه این شوکرها ساخت کشور آمریکا است و در یک منزل مسکونی کشف شد، افزود: اغتشاشگران و مزدوران ضدانقلاب قصد داشتند از این شوکرها در تجمعات علیه مردم عادی و در راستای ایجاد ناامنی و خدشه به اعتبار پلیس استفاده کنند که با اشرافیت اطلاعاتی این تجهیزات غیرمجاز کشف و ضبط شد و نقشه‌های دشمن ناکام ماند.
وی ادامه داد: در همین راستا یک نفر بازداشت و ضمن تشکیل پرونده به مقام قضایی تحویل داده شد.
فرمانده انتظامی استان کردستان ضمن محکوم کردن اغتشاشات اخیر عنوان کرد: پلیس بدون مماشات با اغتشاشگران و کسانی که قصد بر هم زدن امنیت و آسایش مردم را داشته باشند، برخورد خواهد کرد.
آزادی، هر گونه اغتشاش و هنجارشکنی را خلاف قانون دانست و یادآور شد: خانواده‌ها مراقب فرزندانشان باشند تا خدای ناکرده در دام تبلیغات دروغین و فریبنده رسانه‌های معاند گرفتار نشوند.