گفت: از انتقام ایران چه خبر؟ گفتم: آمریکا به درخواست اسرائیل، از عربستان و قطر و امارات خواسته است تا آنها از ایران بخواهند از تصمیم خود برای مجازات اسرائیل صرفنظر کند!

 

گفت: از انتقام ایران چه خبر؟
گفتم: آمریکا به درخواست اسرائیل، از عربستان و قطر و امارات خواسته است تا آنها از ایران بخواهند از تصمیم خود برای مجازات اسرائیل صرفنظر کند!
گفت: ولی در همان حال، «‌گالانت‌» وزیر جنگ رژیم صهیونیستی قُمپز در کرده و گفته بود آماده پاسخ به حمله ایران است!
گفتم: روزنامه صهیونیستی جروزالم‌پست از مقامات این رژیم خواسته است درباره پاسخ به تهدیدات ایران «لاف بی‌مورد» نزنند و نوشته است «‌ما با یک ضربه سخت و ویران‌کننده رو‌به‌رو شده‌ایم و این احتمال وجود دارد که در آینده اسرائیلی وجود نداشته باشد‌». 
گفت: روزنامه صهیونیستی «‌ها‌آرتص» هم نوشته است «‌باید اعتراف کنیم که شکست سختی خورده‌ایم، شکست مطلق ولی برای پنهان کردن این شکست به دروغ روی آورده‌ایم‌». 
گفتم: «‌یسرائیل کاتس‌» وزیر خارجه رژیم جعلی اسرائیل هم در یک عقب‌نشینی آشکار گفته است؛ «‌ما مسئولیت حمله به سفارت ایران در دمشق را برعهده نگرفته‌ایم و خواهان جنگ با ایران نیستیم»!
گفت‌:‌ از یک طرف لاف می‌زنند و قُمپز در می‌کنند که پاسخ می‌دهیم‌(!) و از سوی دیگر واسطه می‌تراشند و پیغام می‌فرستند که ایران از مجازات آنها صرفنظر کند! 
گفتم: یارو لاف می‌زد و می‌گفت؛ توی هر جنگ و دعوایی که می‌کنم، همیشه حرف آخر را من می‌زنم! پرسیدند؛ چطوری؟ چی میگی؟! گفت؛ به طرف میگم، غلط کردم! به گور پدرم خندیدم!