آن روز که رئیس جمهور آمریکا در شب کریسمس 1978، ایران را جزیره ثبات نامید و سرمستانه با شاه ایران جام به هم زد، تصورش را هم نمیکرد که 8 روز بعد دومینوی قیام های خودجوش مردم ایران و زنجیره چهلم های شهدا در عرض یک سال دودمان پهلوی و شاهنشاهی را بر باد دهد و جزیره ثبات را به آتشفشان گداخته بر سر ظالمان تبدیل کند.

متن بیانیه به این شرح است:

آن روز که رئیس جمهور آمریکا در شب کریسمس ۱۹۷۸، ایران را جزیره ثبات نامید و سرمستانه با شاه ایران جام به هم زد، تصورش را هم نمیکرد که ۸ روز بعد دومینوی قیام های خودجوش مردم ایران و زنجیره چهلم های شهدا در عرض یک سال دودمان پهلوی و شاهنشاهی را بر باد دهد و جزیره ثبات را به آتشفشان گداخته بر سر ظالمان تبدیل کند. استکبار جهانی به سرکردگی آمریکا تصورش را هم نمی‌کرد که از این نور و زلزله سیاسی هیمنه قدرت و آبروی همه مستکبران عالم شکسته خواهد شد و در اولین قدم و برای نخستین بار در جهان سفارت امریکا با خفت و خواری تسخیر شود. شیطان بزرگ حتی تصورش را هم نمیکرد که یک انقلاب شیعی در قرن بیستم نه با تحریم، نه با کودتا، نه با جنگ، نه با انواع و اقسام توطئه ها نه تنها نابود نشود، بلکه چنان ریشه دار و پراشعه باشد که الهام بخش همه آزادیخواهان جهان شود.

استکبار جهانی تصورش را هم نمی‌کرد پیرمرد هشتادساله عباپوش، همه هیمنه زر زور و تزویرش را یکجا در هم بشکند و ثابت کند تمامی احزاب کفر و شرک در برابر خندق ولایت محکوم به شکست هستند.

در چهل و ششمین بهار پیروزی انقلاب اسلامی ایران، جهان شاهد است این انقلاب مردمی موفق شده با وجود همه دشمنی ها و خباثت ها و فشارها، زنده بماند؛ شکوفه دهد، قله های علمی، قله های نظامی، قله های رفاه عمومی را فتح کند و شاخه های درخت تناور انقلاب را در سرتاسر منطقه غرب آسیا و دیگر نقاط جهان بگستراند.

عجز و ناتوانی مستکبران جهان در برخورد با ایران و محور مقاومت واقعیتی انکارناپذیر است. چنانکه پیش از این انقلاب مقدس، اختاپوس اسرائیل، در عرض ۳۰ سال، فلسطین را با قتل عام دو سوم مردم آن هضم کرده، لبنان را زیر چمکه های ظالمانه اش اشغال کرده و در ۶ روز کشورهای کهن عربی مصر، سوریه، اردن و.. را به نیش کشیده و در هم شکسته بود و افسانه شکست ناپذیری اش را در ذهن های مفلوک ترسوها و بی مایگان فرو کرده بود. اما اینک ۴۵ سال پس از انقلاب شکوهمند اسلامی، بعد از ۴ ماه قتل عام و جنایت، نه تنها نتوانسته حتی یک گروه کوچک مقاومت در خاک غزه را منهزم سازد، بلکه با بیشترین کشته ها و زخمی ها و بیماران روانی در تاریخ ۷۵ ساله خود بزرگترین سیلی ها را از شاخه ها و اشعه های جبهه مقاومت دریافت کرده است.

به راستی چه کسی در جهان باور میکرد، یکی از اشعه های انقلاب اسلامی در یمن، این سرزمین مظلومان بعد از ۸ سال جنگ و قحطی، کشتی ها و ناوهای ابرقدرت مستکبر جهان را تک تک به آتش کشد و این ببر کاغذی حتی جرات مقابله و خاموش کردن خنجر گداخته این مستضعفان و پابرهنگان را نداشته باشد؟ چه کسی تصور میکرد ابهت آمریکا تا این حد به حضیض ذلت و خفت بیفتد؟!

امروز در چهل و ششمین بهار پیروزی انقلاب اسلامی، با استعانت از «ان معی ربی» نه تنها از طوفان مشکلات در حال عبور هستیم که عنقریب است که طوفان های الاقصی فرعونیان زمان را در دریا غرق کند و چه نزدیک است روزی که جشن پرشکوه انقلاب اسلامی را با جشن نابودی شیاطین بزرگ و کوچک توأمان به تماشا بنشینیم. به فضل و عنایت الهی. ان شاءالله
چهل وششمین سالروز فجر پیروزی انقلاب مبارک باد.

دبیرکل
حکیم دکتر حسین روازاده